Farklılaşma eğitimiyle dönüşüm yaşadım.

Farklılaşma eğitimiyle dönüşüm yaşadım.

Hedef koymanın başarı için önemini bilmeyen yoktur. Hedef belirlemek başlı başına zor bir eylemken, hedefe gideceğiniz yolu seçmek, gerekli noktalara odaklanmak ise daha da zordur.

Bence KariyerİST’in en başarılı olduğu alan hedefinizi netleştirmek ve o yola ulaşmak için gerekli adımlara ve alanlara odaklanarak doğru yerde, doğru zamanda kendinizi geliştirmenizi sağlamaktır.

KariyerİST’e başladığımda girişimci olmak istediğimi biliyordum. Kendi işimi kurmak uzun yıllardır hedefimdi fakat hiçbir zaman netleşmemişti ve girişimcilik alanı tam bir derya denizdi. KariyerİST sayesinde güçlü olduğum, geliştirebileceğim taraflarımı tanıdım. Bana en uygun girişimcilik alanının e-ticaret olduğuna karar verdim. Hedefimi netleştirdikten sonra, KariyerİST’in verdiği vizyonla bu alanda kendimi geliştirmeye odaklandım.

Aradan geçen zamandan sonra net hedef ve odaklı gelişim sayesinde; KariyerİST’te belirlediğim dar alanım e-ticaret üzerine kendi şirketimi kurdum.

Geniş bir hedef belirlemekle, hiç hedef belirlememenin bence bir farkı yok. Kamil Hoca, Mevlüt Hoca ve KariyerİST ekibi net hedefinizi belirlemenize yardımcı olacak yegâne kişiler.

A.FATİH ÇİPİL

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir